
Унікальний дизайн ліжка-подіуму Dream перетворить вашу спальню на комфортабельний та затишний простір. Воно може бути виконане в будь-якій тканині. Матеріали відрізняються різноманіттям фактур та відтінків.

Характеристики:

Модель має наступні переваги:

Розміри спального місця: 140х200, 160х200, 180х200 см.
Габарити ліжка: Довжина - 220 см, Ширина - 153/173/193 см
Висота: 100 см
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Основание | Ламели |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 100 см |
| Длина кровати | 220 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | фанера, ДСП, натуральное дерево, ламинированная ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Вельвет, Рогожка, Велюр |
| Комплектация кровати | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |