
рісло Rectangle - це втілення сучасного дизайну та вишуканого комфорту.
З розмірами 84х80х74 см воно ідеально підходить для створення затишного куточка у вашому будинку або офісі.
Його елегантні лінії та гармонійні форми привертають увагу та стають центром тяжіння у будь-якому інтер'єрі.
Оббивка з високоякісних тканин доступна у різноманітних кольорах, що дозволяє легко інтегрувати крісло у різні стилі – від скандинавського мінімалізму до класичної розкоші.

Ідеально підходить для:
- Бізнес-центрів та офісів
- Готелів та салонів
- Клінік, коворкінгів, шоурумів

| Ширина см. | 84 |
|---|---|
| Глибина см. | 80 |
| Висота см. | 74 |
| Матеріал каркаса | Фанера |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
Висота посадки: 43 см
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mille |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Велюр, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 84 см |
| Глубина | 80 см |
| Высота с учетом спинки | 74 см |
| Высота сидения | 43 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера, натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |