
Пориньте у світ комфорту з кріслом "Soft Cloud", створеним для тих, хто цінує стиль та затишок. З його округлою формою та розмірами 65х80х66 см, це крісло стане ідеальним доповненням як для домашнього, так і для комерційного інтер'єру.
Елегантний дизайн крісла дозволяє йому легко вписуватись у різні стилі інтер'єру – від сучасного до класичного. Будь то затишний куточок у вашій вітальні або стильна зона очікування в офісі, "Soft Cloud" додасть вишуканості та комфорту у будь-який простір.

Ідеально підходить для:
- Бізнес-центрів та офісів
- Готелів та салонів
- Клінік, коворкінгів, шоурумів

| Ширина см. | 65 |
|---|---|
| Глибина см. | 80 |
| Висота см. | 66 |
| Матеріал каркаса | Фанера |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mille |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Велюр, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 65 см |
| Глубина | 80 см |
| Высота с учетом спинки | 66 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера, натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |