
Ергономічний дизайн: Зручна спинка та м'яке сидіння забезпечують максимальний комфорт, дозволяючи вам розслабитись та насолодитися часом, проведеним у кріслі.
Вбудований столик: Практичний та стильний столик, інтегрований у конструкцію крісла, ідеально підходить для зберігання книг, чашки кави та улюблених аксесуарів. Тепер все потрібне завжди під рукою!
Високоякісні матеріали: Крісло Harmonia виготовлене з міцних та екологічно чистих матеріалів, що гарантує довговічність та збереження естетичного вигляду на довгі роки.
Унікальний стиль: З його сучасним та мінімалістичним дизайном, крісло Harmonia стане яскравим акцентом у будь-якому інтер'єрі – від затишної вітальні до стильного офісного простору.
Стільниця столику зроблена з масиву ясена, ніжка - метал
Стандартний колір ніжки та стільниці - чорний (додатково можна замовити в будь-якому кольорі по RAL)

Ідеально підходить для:
- Бізнес-центрів та офісів
- Готелів та салонів
- Клінік, коворкінгів, шоурумів

| Ширина см. | 77 |
|---|---|
| Глибина см. | 77 |
| Висота см. | 70 |
| Матеріал каркаса | Фанера |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mille |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Велюр, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 77 см |
| Глубина | 77 см |
| Высота с учетом спинки | 70 см |
| Комплектация | |
| Встроенный столик | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера, натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |