
Крісло Tori - це ідеальне поєднання елегантності та функціональності, створене для тих, хто цінує комфорт та стиль в інтер'єрі. З його витонченою спинкою, що плавно обтікає форми, крісло забезпечує відмінну підтримку та створює атмосферу затишку.
Унікальний вбудований столик додає практичності: він ідеально підходить для читання, роботи з ноутбуком або насолоди чашкою кави. Виготовлене з високоякісних матеріалів, крісло Tory доступне в різних кольорах, що дозволяє легко вписати його в будь-який інтер'єр - від сучасного до класичного.
Стільниця столику зроблена з масиву ясена, ніжка - метал
Стандартний колір ніжки та стільниці - чорний (додатково можна замовити в будь-якому кольорі по RAL)
Розміри 85х72х68 см роблять його компактним, але водночас достатньо просторим для зручного відпочинку.

Ідеально підходить для:
- Бізнес-центрів та офісів
- Готелів та салонів
- Клінік, коворкінгів, шоурумів

| Ширина см. | 85 |
|---|---|
| Глибина см. | 72 |
| Висота см. | 68 |
| Висота сидіння, см: | 42 |
| Матеріал каркаса | Фанера |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mille |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Велюр, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 85 см |
| Глубина | 72 см |
| Высота с учетом спинки | 68 см |
| Высота сидения | 42 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Встроенный столик | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера, натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |