



16 900 ₴
Отправка с 24 июня 2026
Крісло "Celestia" – це ідеальне поєднання стилю та функціональності.
Міцні металеві ніжки забезпечують надійність та стійкість, а ергономічний дизайн забезпечує комфорт навіть при тривалому сидінні. "Celestia" – це зручне та стильне доповнення до будь-якого інтер'єру, яке стане вашим улюбленим місцем для відпочинку.

Характеристики
| Довжина см. | 770 |
|---|---|
| Глибина см. | 770 |
| Висота см. | 700 |
| Колір | Білий |
| Ніша для білизни | ні |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |

*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mille |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Велюр, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 77 см |
| Глубина | 77 см |
| Высота с учетом спинки | 70 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера, натуральное дерево |
| Ножки | металл |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |