
Банкетка Wok з нішею - це стильне та практичне рішення для вашого простору.
Її елегантні розміри (100 см шириною, 45 см глибиною та 45 см висотою) роблять її чудовим вибором для організації зони відпочинку.
Ніша під сидінням створює зручне просторове рішення для зберігання.
М'яке сидіння забезпечить комфорт під час відпочинку, а його міцна конструкція гарантує тривалу службу.
Банкетка Wok з нішею стане вишуканим додатком до будь-якого інтер'єру, надаючи йому шарму та функціональності.

|
|---|
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mille |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ЛДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 450 мм |
| Вес | 12 кг |
| Комплектация | |
| Наличие ящика | Да |