
Крісло "Nau" - це втілення сучасного мінімалізму та елегантності. Завдяки своїм компактним розмірам 82 х 80 х 73 см, воно стане ідеальним доповненням до будь-якого простору, надаючи йому родзинку сучасного дизайну. Його металеві ніжки додають легкості і стильності, підкреслюючи мінімалістичний образ. Крісло "Nau" обладнане комфортною спинкою і м'якими сидінням, що забезпечить вам відчуття зручності та затишку. Це ідеальне місце для відпочинку після довгого робочого дня або для читання улюбленої книги.
Довжина см. 82
Висота см. 73
Глибина см. 80
Матеріал каркаса Фанера

*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mille |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Микрофибра |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 82 см |
| Глубина | 80 см |
| Высота с учетом спинки | 73 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера |
| Ножки | металл |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |