
"Anders" - це елегантне дизайнерське крісло, яке поєднує у собі вишуканість та комфорт. Виготовлене з високоякісної фанери, воно має міцність і довговічність. Крісло "Anders" також оснащене висококласним ППУ, що забезпечує м'якість та зручність при сидінні. Його сучасний дизайн та якісні матеріали роблять його ідеальним вибором для тих, хто шукає стильне та зручне крісло для свого інтер'єру.
Довжина см. 73
Висота см. 70
Ширина см. 80
Глибина см. 80
Матеріал каркаса Фанера

*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mille |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Микрофибра |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 73 см |
| Глубина | 80 см |
| Высота с учетом спинки | 70 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |