
Ліжко «Олівія». Виготовляється при ширині 160 та 180, може бути укомплектована підйомним механізмом та без ПМ.
Узголів'я ліжка «Олівія» - дерев'яна частина може бути виконана у 8 кольорах, м’яка частина доступна до замовлення як в тканині велюр Лагуна (Мебтекс) чи у шкірозаміннику Бостон, також на ліжку присутній дзеркальний пластик золотого або срібного кольору на вибір.
Габаритні розміри:
довжина: + 9 см до довжини спального місця
ширина: + 26 см до ширини спального місця
Висота стійки від голови : 118 см
Висота стійки від ніг: 35 см

Кольори дерева (Білий, Сірий + 15%)

Варіанти тканин:
Оксамитовий велюр антикіготь Laguna
Виробник: Мебтекс
Велюр має довгий ворс, колір залежить від освітлення
Зносостійкість: 55 000 циклів
Велика палітра кольорів, приємний на дотик
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 300 г/м²

Преміальний велюр Calvin
Виробник: Estetica
Захист від пошкоджень: Ефект «Антикіготь» робить матеріал невразливим до зачіпок домашніх тварин.
Зносостійкість:100 000 циклів (тканина роками зберігає первісний вигляд)
Велика палітра кольорів, приємна на дотик
Чистота та комфорт: Водовідштовхувальне покриття та стійкість до забруднень спрощують догляд
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Щільність: 450 г/м²


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ArborDrev |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 105 см |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 173 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево, ламинированная ДСП |
| Обивочный материал | Велюр |