

Основа столу виготовлена з міцної сталі та пофарбована в чорний колір. Для наших покупців на вибір запропоновано чотири варіанти забарвлення стільниці. Цей стіл чудово поєднується з мобільною тумбою Л420 та офісними стелажами L-125 і L-190. Ви можете підібрати меблі в одному забарвленні ЛДСП і металу. Отже, Ваш офіс матиме дуже стильний та сучасний вигляд. Така ситуація офісу дасть зрозуміти Вашим гостям і відвідувачам, що Ваша компанія в тренді сучасних віянь.
Зверніть увагу: мобільна тумба та предмети інтер'єру до комплектації не входять!
Стіл продуманий до дрібниць. Він простий і крут одночасно. Завдяки використанню оригінального поєднання металу та ЛДСП досягається візуальна стильність. Водночас, завдяки використанню тільки найкращих матеріалів, цей стіл надійний і довговічний. У лінійці виробництва використовується німецьке обладнання Homage, що дає змогу виробляти продукцію, відповідну європейським стандартам.
Цей письмовий стіл максимально простий у складанні. Вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті. Завдяки ширині стільниці 70 см цей письмовий стіл місткий, ніж модель Л2п. З компанією Loft design Ви зможете підібрати те, що підійде саме Вам.
Вибирайте для себе тільки найкраще.

|
|
|
Верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії Wood, виробник Swiss Krono. Він набагато дорожчий за широко використовуваний дешевий ДСП, але має низку незаперечних переваг. По-перше, має він багатий вигляд. Ідентичні вироби, виконання в такому ЛДСП і дешевому ДСП матимуть принципово різний вигляд. По-друге, поверхня цього ЛДСП набагато приємніша на дотик, до того ж довговічніша та зносостійка у використанні. По периметру стільниця клеєна крайка завтовшки 2 мм. Проклейка йде чесна, тож Ви можете не боятися відклеювання та розшаровування. |
|
|
|
Цей письмовий стіл максимально простий у складанні. Вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті. |
|
|
|
Водночас модель має, властивий меблям лофт дизайн, надійність. Металеві опори виготовлені з профілю труби 25*25 завтовшки металу 1,3 мм. Вага металевих частин приблизно 6 кг. Метал міцний і надійний. Це зумовлено використанням якісного металу та передових технологій його оброблення. Насамперед це стосується методу холодної прокатки металу. На сьогодні це найпрогресивніший метод, який широко використовується у виробництві. Він дає змогу зробити виріб точнішим і акуратним, водночас також зберігає міцність і надійність металевих елементів. Внизу ніжок вставляються міцні пластикові заглушки, які збережуть цілісність Вашого підлогового покриття. Колір металу: Чорний матовий, Білий |
| Виробник: | Loft design |
| Тип: | Стіл письмовий |
| Матеріал: | ЛДСП і метал |
| Ширина: | 1380 |
| Висота: | 750 |
| Глибина: | 700 |
| Тип стола: | Прямий |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб крафт золотий, Білий, Венге Луїзіана |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1380 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 19 кг |
| Размеры столешницы | |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Довжина стільниці | 1380 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Основні | |
| Регулювання висоти | Немає |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Товщина ДСП | 18 мм |