

Комп'ютерний стіл моделі L-2p — це максимально лаконічний офісний стіл, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр у сучасному стилі або в стилі Loft. Дизайнери компанії Loft Design розробили цей письмовий стіл, ґрунтуючись на світові тенденції у виробництві меблів. Наші письмові столи виготовляються тільки з найвищокласних матеріалів, тому Ви можете бути впевнені в якості. Металеві елементи виготовлені в чорному кольорі. Фотографії, які Ви бачите перед собою на сайті, повністю відповідають дійсності, й отриманий Вами стіл матиме точний вигляд як на картинці (після збирання, звісно).

Зверніть увагу: мобільна тумба та предмети інтер'єру до комплектації не входять!
Ви зробили в будинку сучасний ремонт у стилі Лофт і хочете оновити свій домашній кабінет стильним комп'ютерним столом? Стіл моделі L-2p ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, поготів цей стильний стіл виготовлений у чотирьох різних кольорах: від темного «венге» до світлого «Дуба Борас», але водночас всі кольори натуральні в природному стилі.
Вам необхідний офісний стіл, який під час переїздів зберігатиме свій первісний зовнішній вигляд? Купіть сучасний стіл моделі L-2p! Його можна розбирати та збирати безліч разів, завдяки тому, що він повністю збирається гвинтах! Поверхня столу така гладка, що Ви можете з легкістю використовувати комп'ютерну мишу без килимка.
Завдяки ширини стільниці 65 см цей письмовий стіл має компактний вигляд, але водночас є дуже функціональним і зручним. На ньому без проблем поміститися комп'ютер або робочий ноутбук.
Ваша дитина все ще робить уроки за незручним старим столом? Подаруйте йому стильний шкільний стіл і його успішність виросте в рази, адже за таким столом і уроки робити приємніше! Стільниця моделі L-2p виготовлена з високоякісних матеріалів, тому Ви можете не боятися подряпин та інших пошкоджень!
|
|
|
Верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії Wood, виробник Swiss Krono. Він набагато дорожчий за широко використовуваний дешевий ДСП, але має низку незаперечних переваг. По-перше, має він багатий вигляд. Ідентичні вироби, виконання в такому ЛДСП і дешевому ДСП матимуть принципово різний вигляд. По-друге, поверхня цього ЛДСП набагато приємніша на дотик, до того ж довговічніша та зносостійка у використанні. По периметру стільниця клеєна крайка завтовшки 2 мм. Проклеювання йде чесна, тож Ви можете не боятися відклеювання та розшаровування. |
![]() |
| Цей письмовий стіл максимально простий у складанні. Вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті. |
|
|
|
Водночас модель має, властивий меблям лофт дизайн, надійність. Металеві опори виготовлені з профілю труби 25*25 завтовшки металу 1,3 мм. Вага металевих частин приблизно 6 кг. Метал міцний і надійний. Це зумовлено використанням якісного металу та передових технологій його оброблення. Насамперед це стосується методу холодної прокатки металу. На сьогодні це найпрогресивніший метод, який широко використовується у виробництві. Він дає змогу зробити виріб точнішим і акуратним, водночас також зберігає міцність і надійність металевих елементів. Внизу ніжок вставляються міцні пластикові заглушки, які збережуть цілісність Вашого підлогового покриття. |
Письмовий стіл L-2p - сучасний робочий стіл бізнес класу жорсткої конструкції. Простий мінімалістичний дизайн прекрасно підійде практично для будь-якого інтер'єру в офісі або вдома. Каркас виготовлений із металу, пофарбованого в чорні кольори, білий на вибір. Цей стіл можна збирати та розбирати безліч разів, завдяки стяжкам на гвинтах. Розміри 120×65×75 см.
Колір металу: Чорний матовий, Білий

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 650 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 18 кг |
| Размеры столешницы | |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Основні | |
| Регулювання висоти | Немає |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Товщина ДСП | 18 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Немає |