
Сучасний дитячий комп’ютерний стілець Zero створений для зручного навчання, роботи за столом та щоденного використання. Ергономічна конструкція забезпечує правильну посадку дитини, зменшуючи навантаження під час тривалого сидіння.
Завдяки регулюванню висоти та міцній основі зі стійкою конструкцією, стілець легко адаптується під зріст дитини. Чорний універсальний дизайн підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток та гармонійно вписується в будь-який інтер’єр дитячої кімнати.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Спинка | пластик |
| Обивний матеріал сидіння крісла | тканина-сітка |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Глибина сидіння крісла | Ні |
| Висота спинки крісла | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 370 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 470 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 400 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Висота спинки | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |