
Стильний поворотний стілець стане практичним рішенням для кухні, їдальні, вітальні або робочого простору. Поєднання м’якого сидіння в кольорі вінтаж сірий та міцного чорного металевого каркаса створює сучасний дизайн, який легко впишеться в інтер’єр у стилі loft, modern або minimal.
Сидіння виготовлене з гнутоклеєної фанери та оббите якісною тканиною мікрофібра, що відрізняється приємною текстурою, практичністю та зносостійкістю. Широке сидіння та ергономічна спинка забезпечують комфортну посадку, а поворотний механізм додає зручності у щоденному користуванні.
Надійний металевий каркас гарантує довговічність, стійкість та стабільність конструкції.

Характеристики:
Поворотний механізм додає зручності у щоденному використанні, роблячи стілець не лише стильним, а й функціональним рішенням для сучасного простору.


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | фанера, метал |
| Спинка | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Мікрофібра |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 880 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |