10 900 ₴
Відправка з 08 червня 2026
Модель SDO-5 — це повноцінний гардеробний модуль, який замінює собою одразу кілька предметів меблів. Поєднання відкритої системи зберігання, закритих шухляд та полиці для взуття робить її ідеальним рішенням для організації порядку в домі чи офісі.
Корпус шухляд та стільниця доступні в 6 кольорах: Дуб Палена, Горіх Модена, Дуб Крафт Золотий, Білий, Антрацит та матовий Чорний ST7 зі спеціальним антимарким покриттям (захист від відбитків пальців).


Ви можете купити Вішак-стійка для одягу SDO 1 Loft Design в нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1500 мм |