6 900 ₴
Відправка з 08 червня 2026
Надайте вашому інтер’єру унікального характеру з моделлю SDO-4. Оригінальний геометричний силует у поєднанні з мобільністю робить цю вішалку ідеальним вибором як для дому, так і для модних шоурумів чи офісів.
Мобільна конструкція. Надійні коліщатка дозволяють легко переміщати вішалку по всій кімнаті, встановлюючи її в потрібному місці. Стане чудовим вибором для фотостудій, шоурумів, модельних агенцій, виробництв або магазинів одягу.
Геометричний дизайн. Незвична форма каркаса «будиночком» додає інтер’єру візуальної легкості та оригінальності.
Довговічне покриття. Металевий каркас захищений чорною матовою порошковою фарбою, стійкою до відколів та корозії.
Стійка основа. Полиця з ЛДСП надійно закріплена в нижній частині, створюючи місце для зберігання взуття.
Обирайте колір полиці з нашої фірмової палітри: Дуб Палена, Горіх Модена, Дуб Крафт Золотий, універсальний Білий, сучасний Антрацит або преміальний Чорний ST7 із захисним антимарким покриттям (матова поверхня, на якій не залишаються сліди рук).

Ви можете купити Вішак-стійка для одягу SDO 1 Loft Design в нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Коліщата |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1300 мм |