4 830 ₴
Відправка з 04 червня 2026
Шукаєте спосіб організувати простір естетично та функціонально? Вішалка-стійка SDO 2 від Loft Design - це поєднання мінімалістичного стилю та продуманої практичності. Вона ідеально впишеться в передпокій, гардеробну або спальню.


Ви можете купити Вішак-стійка для одягу SDO 1 Loft Design в нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1500 мм |