
4 690 ₴
Відправка з 04 червня 2026
Лаконічний дизайн та максимальна практичність. Ця підлогова вішалка в стилі мінімалізм створена для тих, хто не любить зайвих деталей, цінує порядок та відкритий доступ до речей. Вона ідеально впишеться в сучасну квартиру-студію, зробить функціональнішою вашу гардеробну або шоурум.
Мобільність -вішалка оснащена надійними коліщатками, які дозволяють легко переміщати її по кімнаті разом з одягом. Чи влаштовуєте ви перестановку, примірку перед дзеркалом або фотосесію — стійка слідує за вами.
Ультратонкий дизайн - візуально не перевантажує інтер'єр. Тонкий, але міцний металевий профіль товщиною 25х25 мм виглядає універсально та сучасно.
Продумана конструкція - широка поперечина дозволяє розмістити до 10-15 вішалок, а нижня планка надійно фіксує конструкцію і служить чудовою підставкою для взуття, коробок або органайзерів.
Якісні матеріали. Виготовлена з якісного металу та покрита рівним шаром порошкової фарби, яка забезпечує надзвичайну міцність, довговічність (10–30 років), високу корозійну стійкість та екологічність, оскільки не містить розчинників.
Розміри виробу:
Висота - 160 см
Ширина - 120 см
Глибина - 50 см

Ви можете купити Вішак-стійка для одягу SDO 1 Loft Design в нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Коліщата |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1600 мм |