

Крісло кухонне Миколи українського виробника Мікс Меблі — це крісло для їдальні з підлокітниками на металевих ніжках. Модель поєднує оригінальність і ергономічність. Приголомшлива зручність і оригінальний зовнішній вигляд крісла стануть чудовим доповненням до дизайну будь-якого інтер'єру. Крісло має ковшеподібну форму сидіння, що відповідає контурам тіла, з високою гнучкою спинкою і зручними підлокітниками.
Сидіння досить широке та глибоке, тому на ньому буде комфортно сидіти людині, незалежно від її комплекції та зросту. Оббивка з велюрової тканини повністю покриває сидіння і спинку крісла. Сидіння і спинка прикрашені декоративним швом "ромби", що надає стільцю елегантності та стилю.
Металева основа чудово поєднується з м'яким сидінням і спинкою. Ніжки виготовлені з фарбованого металу. Сидіння виготовлене з гнутоклеєної фанери, оббитої поролоном і велюровою тканиною.
Крісло кухонне Николь зможе стати доповненням до будь-якого інтер'єру, воно має популярність серед покупців.

Елегантний дизайн: Стул "Николь" являє собою стильне й ергономічне крісло для їдальні, кафе чи бару. Він має ковшеву форму сидіння, яка відповідає контурам тіла, високу гнучку спинку та зручні підлокітники. Декоративний шов "ромби" надає кріслу елегантного вигляду та стилю.
Якісні матеріали: Ніжки стільця виготовлені з фарбованого металу, забезпечуючи міцність і стійкість. Сидіння і спинка виготовлені з гнутоклеєної фанери, оббитої поролоном і велюровою тканиною, що забезпечує комфорт і зручність під час використання.
Універсальне застосування: Стул "Никольідеально підходить для використання в різних інтер'єрах завдяки своєму елегантному дизайну та функціональності.
Цей стілець чудово підходить для використання в столових, ресторанах і домашніх інтер'єрах, забезпечуючи комфорт, надійність і стильний вигляд.

Стул "Томас" від Мікс Меблі — це поєднання стилю, комфорту та функціональності, яке додасть шарму та затишок у ваш інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Графітовий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера, велюрова тканина |
| Сидіння | велюр, гнута фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 870 мм |