5 670 ₴

Круглий обідній стіл Опал — це вдале поєднання сучасного дизайну та довговічних матеріалів. Його стільниця із сірої кераміки завтовшки 10 мм має вишукану текстуру під мармур, що надає елегантності інтер'єру. Міцна металева основа, пофарбована в чорний колір, забезпечує стійкість і витримує щоденне навантаження.
Доступний у двох розмірах:
• D800 мм, H750 мм
• D900 мм, H750 мм
Переваги:
• Сучасний лаконічний дизайн
• Якісні зносостійкі матеріали
• Ідеальний варіант для кухні, їдальні, кафе чи ресторану
• Легкий у догляді
Стіл Опал стане стильним акцентом будь-якого простору!



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Товщина стільниці | 10 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 900 |