9 263 ₴
Відправка з 04 червня 2026

Ваш малюк раптово виріс із колискової? Тоді саме час придбати дитяче ліжечко Sofia / София від української меблевої фабрики Viorina Deko. Це сучасна, ніжна, оригінальна модель, яка приверне увагу вашого чада та перетворить його відпочинок на справжню казку.
Для виготовлення ліжка виробник застосував високоякісну, екологічно чисту ЛДСП, оброблену безпечною для дитини фарбою. Усі матеріали сертифіковані та не здатні заподіяти шкоди здоров'ю малюка. Ліжко доповнене високими бортиками, які допоможуть запобігти падінню вашого чада під час сну, додатково можна придбати захисний бортик. Виробник обладнав виріб містким висувним ящиком, який можна використовувати для зберігання постільної білизни або дитячих іграшок.
Ліжечко Софія — це зразок бездоганного спального місця для малюка, яке посприяє правильному формуванню його хребта й постави.

Габаритні розміри:

Розмір спального місця: 1900 х 800 мм, 1900 х 900 мм.
Максимальне навантаження на спальне місце 120 кг.
Наповнення спинки — пінополіуретан.
Матеріал: ЛДСП 16 мм Kronospan.
Колір корпусу: білий.
Оббивка спинки: велюр Lounge;
Велюр Lounge - завдяки своєму синтетичному складу він має гарну зносостійкість, практичність і довговічність. Матеріал гіпоалергенний і невибагливий у догляді. Приємна фактура в поєднанні з яскравим дизайном стане родзинкою будь-якого сучасного інтер'єру. Зносостійкість 80 000 циклів, склад — поліестер, вага — 470 г/м2
Варіанти оббивки:

Основа під матрац: букові ламелі, крок 45 мм на стрічці.
Додаткова опція: знімний захисний бортик довжина 700 мм, висота 290 мм — 390 грн.

Крайка Т-гумова периметром ліжка, на ящиках крайка ПВХ 0,6 мм.
Матрац до комплекту не входить. Рекомендована висота матраца — 10-16 см. Дитячі матраци: Польський , Соня 2+, Сідней.

Безкоштовна доставка у відділення компанії перевізника всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 194 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 89 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Висота захисного бортика | 290 мм |
| Довжина захисного бортика | 700 |
| Колір( відтінок меблів) | |
| Колір спинки (велюр) | Кораловий |