



17 500 ₴
Відправка з 24 червня 2026
Унікальний дизайн ліжка-подіуму Dream перетворить вашу спальню на комфортабельний та затишний простір. Воно може бути виконане в будь-якій тканині. Матеріали відрізняються різноманіттям фактур та відтінків.

Характеристики:

Модель має наступні переваги:

Розміри спального місця: 140х200, 160х200, 180х200 см.
Габарити ліжка: Довжина - 220 см, Ширина - 153/173/193 см
Висота: 100 см
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matro (Sofyno) |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | фанера, ДСП, натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Вельвет, Рогожка, Велюр |
| Комплектація ліжка | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |