
Механізм трансформації: дельфін.
Наповнення: Основа дивана — натуральне дерево, високоякісна фанера.
М'які елементи сидіння — пружинний блок, войлок, ватин, синтепон, піна щільності 28 мг/м3, подушки спинки — холлофайбер.

Ніша для білизни.
Загальні габарити:
Ширина 3220 мм
Глибина 1600 мм
Висота 980 мм

Спальне місце: 2600 х 1300 мм
Кут може бути: сторона "Г" або сторона "7"!
Висота сидіння (посадки 470 мм)
Глибина сидіння 580 мм
Висота спинки від сидіння 510 мм
Висота підлокітника для руки 700 мм
Ширина підлокітника 250 мм
Глибина підлокітника 850 мм

Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Вельвет, Рогожка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | кутовий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 47 см |
| Висота спального місця | 47 см |
| Довжина спального місця | 260 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 98 см |
| Висота з урахуванням спинки | 98 см |
| Висота посадкової частини дивана | 47 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глибина | 160 см |
| Довжина | 322 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Опори | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, термоповсть, пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивана | 165 см |
| Довжина дивана | 280 см |