

Загальні габарити:
Ширина 800 мм
Глибина 700 мм
Висота 750 мм

Висота сидіння (посадки 430 мм)
Глибина сидіння 600 мм
Ширина сидіння 600 мм
Висота спинки від сидіння 320 мм
Висота підлокітника для руки 750 мм
Ширина підлокітника 150 мм.

Ніжки – фанера шпонована., колір можна обрати за бажанням.
М'які елементи - високоякісна піна підвищенної щільності


Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Велюр, Шеніл, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус |
| Ніжки | гнута фанера, натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | термоповсть, ватин, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | термоповсть, синтепон, пінополіуретан, ватин |