19 390 ₴
Відправка з 19 червня 2026
Комплектація: з підйомним механізмом на металевому каркасі.
Каркас ліжка - дерево, ДСП , поклеєний в ППУ (пінополіуретан)
Висота до спального місця - 250 мм
Тканина оббивки : Arteks, колекція Lounge ( згідно палітри кольорів , окрім білого кольору!) .

Виготовлення спального місця можливе у розмірах :
1400 x 2000 мм
1600 х 2000 мм
1800 х 2000 мм
Габаритні розміри :
Висота – 1000 мм
Довжина – 2250 мм
Ширина – 1550 / 1750/1950 мм

Виробник: Arteks
Зносостійкість: 30 000 циклів
Велика палітра кольорів, приємний на дотик
Технологія обробки волокна Soft Touch
Висока зносостійкість
Зручайна та швидка чистка
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Вага: 470 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 3 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Чорний, Срібло, Коричневий, Слонова кістка (ivory), Бежевий, Вишня, Блакитний, Сірий, Червоний |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Основа | Ламелі |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Довжина ліжка | 225 см |
| Ширина ліжка | 175 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*200 |