
рісло Rectangle - це втілення сучасного дизайну та вишуканого комфорту.
З розмірами 84х80х74 см воно ідеально підходить для створення затишного куточка у вашому будинку або офісі.
Його елегантні лінії та гармонійні форми привертають увагу та стають центром тяжіння у будь-якому інтер'єрі.
Оббивка з високоякісних тканин доступна у різноманітних кольорах, що дозволяє легко інтегрувати крісло у різні стилі – від скандинавського мінімалізму до класичної розкоші.

Ідеально підходить для:
- Бізнес-центрів та офісів
- Готелів та салонів
- Клінік, коворкінгів, шоурумів

| Ширина см. | 84 |
|---|---|
| Глибина см. | 80 |
| Висота см. | 74 |
| Матеріал каркаса | Фанера |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
Висота посадки: 43 см
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mille |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Обивний матеріал | Велюр, Букле |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота з урахуванням спинки | 74 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |