
Загальні габарити:
Ширина 2400 мм
Глибина 900 мм
Висота 1000 мм

Спальне місце: 1950 х 1400 мм
Механізм трансформації: дельфін.
Наповнення: Основа дивана - натуральне дерево, фанера..
М'які елементи сидіння — пружинний блок, войлок, ватин, синтепон, пына 28 мг/м3, подушки спинки і підлокітники— холлофайбер.

Висота сидіння (посадки 470 мм)
Глибина сидіння 600 мм
Висота спинки від сидіння 330 мм
Висота підлокітника для руки 620 мм
Ширина підлокітника 270 мм
Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вельвет |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пружинний блок, синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |