
Ліжко Прага виготовляється лише шириною спального місця 160, може бути укомплектовано підйомним механізмом та без нього.
Спальне місце: 160х200 та 160х190
Габаритні розміри:
довжина: + 11 см до довжини спального місця
ширина: + 11 см до ширини спального місця
Висота узголів'я : 105,5 см

Варіанти тканин:
Оксамитовий велюр антикіготь Laguna
Виробник: Мебтекс
Велюр має довгий ворс, колір залежить від освітлення
Зносостійкість: 55 000 циклів
Велика палітра кольорів, приємний на дотик
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 300 г/м²

Преміальний велюр Calvin
Виробник: Estetica
Захист від пошкоджень: Ефект «Антикіготь» робить матеріал невразливим до зачіпок домашніх тварин.
Зносостійкість:100 000 циклів (тканина роками зберігає первісний вигляд)
Велика палітра кольорів, приємна на дотик
Чистота та комфорт: Водовідштовхувальне покриття та стійкість до забруднень спрощують догляд
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Щільність: 450 г/м²


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArborDrev |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 3 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Сосна |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | пластик |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Ширина ліжка | 171 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |