
Механізм трансформації: Дельфін.
Наповнення: Основа дивана — каркас із сосни, з'єднання шип паз, високоякісна фанера.
М'які елементи сидіння — пружинний блок, войлок, ватин, синтепон, ППУ 28 мг/м3, подушки спинки і підлокітники— холлофайбер.
Ніша для білизни в кріслевій частині та підлокітниках.

Загальні габарити:
Ширина 2600 мм
Глибина 1880 мм
Висота 1000 мм

Спальне місце: 2030 х 1300
Висота сидіння (посадки 480 мм)
Глибина сидіння 640 мм
Висота спинки від сидіння 470 мм
Висота підлокітника для руки 700 мм
Ширина підлокітника 260 мм

На підлокітниках МДФ накладки, колір можна обирати індивідуально.
Розміщення кута може бути сторона Г або сторона 7 (Кут універсальний)
Доступний в замовлення в інших кольорах!
Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вельвет |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | кутовий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 100 см |
| Глибина | 188 см |
| Довжина | 260 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 48 см |
| Довжина спального місця | 203 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Декоративна полка | на підлокітниках |
| Наявність спинки | Так |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Опори | пластик |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | синтепон, термоповсть, пінополіуретан |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сторона кута дивана | правий, лівий |