
Загальні габарити:
Ширина 2530 мм
Глибина 1830 мм
Висота 880 мм
Спальне місце:
1930 х 1260
Механізм трансформації: дельфін.
Наповнення:
Основа дивана — каркас із сосни, з'єднання шип паз, високоякісна фанера.
М'які елементи сидіння — ламель, войлок, ватин, синтепон, ППУ 28 мг/м3, подушки спинки і підлокітники— ППУ.

Ніша для білизни. МДФ (ЛДСП) накладки.
Висота сидіння (посадки 470 мм)
Глибина сидіння 570 мм
Висота спинки від сидіння 520 мм
Висота підлокітника для руки 670 мм
Ширина підлокітника 240 мм
Глибина підлокітника 880 мм

Розміщення кута універсальне, може бути Г або 7
Доступний в замовлення в інших кольорах!

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вельвет |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | кутовий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 88 см |
| Глибина | 183 см |
| Довжина | 253 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 47 см |
| Довжина спального місця | 193 см |
| Ширина спального місця | 126 см |
| Комплектація | |
| Декоративна полка | у кутової секції, на підлокітниках |
| Наявність спинки | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Опори | пластик |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | синтепон, термоповсть, пінополіуретан |