Механізм трансформації: єврокнижка, на пошаговій основі, (Механізм Тік-Так) (Пантограф).
Три ніші для білизни, виготовлені з білого ЛДСП.

Загальні габарити:* 3500 х 960 х 950
Спальне місце:* 2940 х 1420
Глибина сидіння дивану 730 мм (Без подушки)
Висота сидіння (посадки) 460 мм
Ширина підлокітника 250 мм
Висота підлокітника 630 мм

*Кожень модуль може розкладатись незалежно від іншої.
Комплектується трьома подушками 980 х 450 х 250 та двома маленькими (декоративними) 400х400, наповнення подушок холлофайбер.
*Доступний в замовлення в різних кольорах!*

Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Механізм трансформації спального місця | Тік-так (Пантограф) |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Вельвет, Рогожка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 46 см |
| Довжина спального місця | 294 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Ніжки | пластик |
| Підлокітник | фанера |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, термоповсть, пінополіуретан, пружинна змійка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивана | 96 см |
| Довжина дивана | 350 см |