Механізм трансформації: Дельфін.
Наповнення: Основа дивана — каркас із сосни, з'єднання шип паз, високоякісна фанера.
М'які елементи сидіння — пружинний блок, войлок, ватин, синтепон, ППУ 28 мг/м3, подушки спинки і підлокітники— холлофайбер.
Ніша для білизни в підлокітниках.

Загальні габарити:
Ширина 2480 мм
Глибина 900 мм
Висота 950 мм

Спальне місце:
1970 х 1300
Висота сидіння (посадки 480 мм)
Глибина сидіння 610 мм
Висота спинки від сидіння 470 мм
Висота підлокітника для руки 640 мм
Ширина підлокітника 250 мм
На підлокітниках МДФ накладки, колір можна обирати індивідуально.
Доступний під замовлення в різних кольорах!
Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Вельвет, Рогожка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Декоративна полка | на підлокітниках |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 197 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Опори | пластик |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, термоповсть, пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивана | 90 см |
| Довжина дивана | 250 см |