22 790 ₴
20 790 ₴
Відправка з 29 червня 2026
Механізм трансформації: єврокнижка. дві ніші для білизни, виготовлені з білого ЛДСП.
Загальні габарити: 2450 х 1040 х 900
Спальне місце: 1940 х 1580

Глибина сидіння дивану 870 мм (Без подушки)
Висота сидіння (посадки) 400 мм
Ширина підлокітника 260 мм
Висота підлокітника 630 мм

Комплектується двома подушками 960 х 500 х 250 та двома маленькими (декоративними) 350х350, наповнення подушок холлофайбер.

Кут може бути лівий або правий*

Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Мікрофібра, Вельвет, Нубук, Шеніл, Букле, Жаккард |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Глибина | 104 см |
| Довжина | 245 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 194 см |
| Ширина спального місця | 158 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Опори | пластик |
| Підлокітник | фанера |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Сторона кута дивана | правий, лівий |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, термоповсть, пінополіуретан |