Механізм трансформації: дельфін.
Наповнення: Основа дивана — каркас із сосни, з'єднання шип паз, високоякісна фанера.
М'які елементи сидіння — Ламель, войлок, ватин, синтепон, ППУ HS 3535, HR 3535, ППУ 28 мг/м3, подушки спинки — холлофайбер.

Ніша для білизни.
МДФ накладки (колір на вибір)
Загальні габарити:
Ширина 2800 мм
Глибина 1620 мм
Висота 860 мм
Спальне місце: 2280 х 1480

Кут може бути: сторона "Г" або сторона "7"!
Висота сидіння (посадки) 480 мм
Висота спинки від сидіння 400 мм
Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Вельвет, Рогожка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | кутовий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 86 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Декоративна полка | на підлокітниках |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 228 см |
| Ширина спального місця | 148 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, термоповсть, пінополіуретан, пружинна змійка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сторона кута дивана | правий, лівий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивана | 162 см |
| Довжина дивана | 280 см |