

16 700 ₴
Відправка з 24 червня 2026
Довжина см. 73
Висота см. 70
Ширина см. 80
Глибина см. 80
Матеріал каркаса Фанера

*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mille |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Обивний матеріал | Велюр, Шеніл, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 73 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота з урахуванням спинки | 70 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Ніжки | метал |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |