18 790 ₴
17 290 ₴
Відправка з 29 червня 2026

Механізм трансформації: ліжко (підйомний гідравлічний ліфт)
Наповнення:
Основа — каркас із сосни, з'єднання шип паз, високоякісна фанера, металевий каркас.
М'які елементи сидіння — ламель, войлок, ватин, синтепон, ППУ HR5533 мг/м3, HRS3535, SL28 мг/м3,
Ніша для білизни

Загальні габарити:
2130 х 1720 мм
Спальне місце: 2000х1600
Короб з двох частин
металева рамка з підйомним механізмом (амортизатори на 1200 сил)

Висота короба 340 мм
Висота підголівника (задня частина) 1030 мм
Товщина підголівника 70 мм

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 173 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 103 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал, ДСП, натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | фанера |