27 690 ₴
25 790 ₴
Відправка з 29 червня 2026


Всі елементи модульної системи Бостон - дивитись
Механізм трансформації: пума (дуже надійний та комфортний, для щоденного використання)
Матеріал виготовлення каркасу дивану: натуральне дерево, високоякісна фанера.

М'які елементи сидіння — незалежний анатомічний пружинний блок Pocket Spring, войлок, ватин, синтепон, піна підвищенної щільності.
Наповнення подушок: холлофайбер.
Матеріал ніжок - хромований метал

Загальні розміри: ширина 200 см, глибина 112 см, висота 102 см
Спальне місце: 200*140 см
Висота сидіння (посадки) 480 мм

В комплекті йдуть 2 підлокітника (їх можна також використовувати як підголівники)

Доступний під замовлення в різних кольорах!
Диван можна замовити в одному кольорі, або за бажанням обрати два кольори дивану)
Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Пума |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вельвет |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Глибина | 112 см |
| Висота з урахуванням спинки | 102 см |
| Висота посадкової частини дивана | 48 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Висота спального місця | 48 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | Pocket Spring |
| Опори | хромована сталь |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | термоповсть, ватин, пінополіуретан, листовий пінополіуретан |
| Подушка спинки | ватин, пінополіуретан, листовий пінополіуретан, термоповсть |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |