17 790 ₴
Відправка з 24 червня 2026
Тканина оббивки – велюр , Arteks колекції Lounge
Внутрішнє наповнення ЛДСП та пінополіуретан
Вибір кольору можливий згідно палітри!
Виготовлення спального місця можливе у трьох розмірах :

Габаритні розміри :
Висота – 1100 мм
Довжина – 2250 мм
Ширина – 1550/1750/1950 мм
Комплектація : з підйомним механізмом на металевому каркасі

Виробник: Arteks
Зносостійкість: 30 000 циклів
Велика палітра кольорів, приємний на дотик
Технологія обробки волокна Soft Touch
Висока зносостійкість
Зручайна та швидка чистка
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Вага: 470 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина ліжка | 225 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 25 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал, ламінована ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |