Механізм трансформації: єврокнижка.
З НІШОЮ для білизни, виготовлена з білого ЛДСП.
Загальні габарити: 2400 х 970 х 900
Спальне місце: 1950 х 1500
Глибина сидіння дивану 750 мм (Без подушки)
Висота сидіння (посадки) 440 мм
Комплектується трьома подушками 650 х 450 х 200.

МДФ накладки на підлокітниках. Розмір 700 х 150. Колір можна обрати за бажанням. Не "відкривні".

Висота сидіння (посадки 470 мм)
Глибина сидіння 570 мм
Висота спинки від сидіння 510 мм
Висота підлокітника для руки 700 мм
Ширина підлокітника 260 мм

Доступний в замовлення в різних кольорах!
Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Вельвет, Рогожка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Комплектація | |
| Газетниця | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, термоповсть, пінополіуретан, пружинна змійка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивана | 97 см |
| Довжина дивана | 240 см |