Механізм трансформації: єврокнижка.
Наповнення: Основа дивана — каркас із сосни, з'єднання шип паз, високоякісна фанера.
М'які елементи сидіння — пружинний блок, войлок, ватин, синтепон, ППУ 28 мг/м3, подушки спинки — холлофайбер.

З нішою для білизни, виготовлена з білого ЛДСП.
Загальні габарити:
Ширина дивану 2550 мм
Глибина дивану 1050 мм
Висота дивану 940 мм

Спальне місце: 2000 х 1670 мм
Висота сидіння (посадка) 430 мм
В комплект входить дві великі подушки 980х450х200 та дві маленькі 950х350
Найпопулярніші варіанти тканини для дивану (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elysium |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Вельвет, Рогожка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 94 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 167 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, термоповсть, пінополіуретан, пружинна змійка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивана | 105 см |
| Довжина дивана | 255 см |