
Габаритні розміри:
Порода деревини: сосна, бук.
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва.
Тапчан має велику місткість, верхня кришка піднімається і утримується за рахунок поршнів

Дерево бук має високий показник міцності, завдяки цьому бук твердий і щільний матеріал. Структура бука має дрібну однорідну текстуру, без сучків. Завдяки благородній структурі деревини виріб виглядає по-справжньому красиво.
Дерево сосна доступна за вартістю, виглядає цікаво. Меблі з сосни екологічна, з цього вона досить популярна і варта уваги.
Бук і сосна (євро щит) – це екологічно чиста деревна плита, яка являє собою зрощені по спеціальної технології брусків. Бук в євро щиті надає виробу практичність і довговічність. Якщо Ви розглядаєте меблі екологічно чисту, яка буде радувати око, варто звернути увагу на цей матеріал.

Кольори дерева (Білий, Сірий, кашемір + 15%)

Варіанти тканин:
Оксамитовий велюр антикіготь Laguna
Виробник: Мебтекс
Велюр має довгий ворс, колір залежить від освітлення
Зносостійкість: 55 000 циклів
Велика палітра кольорів, приємний на дотик
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 300 г/м²

Преміальний велюр Calvin
Виробник: Estetica
Захист від пошкоджень: Ефект «Антикіготь» робить матеріал невразливим до зачіпок домашніх тварин.
Зносостійкість:100 000 циклів (тканина роками зберігає первісний вигляд)
Велика палітра кольорів, приємна на дотик
Чистота та комфорт: Водовідштовхувальне покриття та стійкість до забруднень спрощують догляд
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Щільність: 450 г/м²


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArborDrev |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бук |