
Ліжко двоспальне Велюр . Виготовляється з ЛДСП, ППУ та декоративної велюрової тканини виробника ARTEKS, серії LOUNGE.
Спальне місце 2000/1400, 1600 та 1800 мм , на букових ламелях, ламелі на металевому каркасі
Габаритні розміри:
Висота узголів’я- 1200 мм
Висота до ламелей – 250 мм
Висота царги – 320 мм

Виробник: Arteks
Зносостійкість: 30 000 циклів
Велика палітра кольорів, приємний на дотик
Технологія обробки волокна Soft Touch
Висока зносостійкість
Зручайна та швидка чистка
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Вага: 470 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 122 см |
| Довжина ліжка | 225 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 25 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |