6 977 ₴
6 558,38 ₴
Відправка з 30 травня 2026

Чарівне ліжко із зображенням ведмедика, ідеально підійде для дівчинки. Оснащена бортиками для безпеки та місткою висувною скринькою для зберігання іграшок або білизни. Ліжко Kinder від української меблевої фабрики Viorina Deko — ідеальний вибір для дітей, які виросли з колиски. Ця яскрава та оригінальна модель із зображеннями милих персонажів на фасадах привнесе до дитячої кімнати атмосферу казки та забезпечить комфортний та безпечний сон. Виготовлена з високоякісного та екологічно чистого ЛДСП, обробленого безпечною фарбою для дітей. Верхній шар фасадів покритий покриттям, що ламінує, яке захищає зображення від пошкоджень.
Основні особливості:
Габаритні розміри:
Матеріали:
ЛДСП 16 мм Kronospan
Колір корпусу — білий, фасади з ламінованим малюнком на вибір
Дане ліжко комплектується висувним ящиком на колесах діаметром 32 мм. Скринька виробляється відповідно до розмірів спального місця.
Всі ліжка виготовляються у стандартному розмірі зі спальним місцем 1700х800 мм та 1900х900 мм на дерев'яних ламелях з ортопедичним ефектом.
Комплектація:
Знімний захисний борт довжиною 800 мм.
Кромка Т-гумова по периметру ліжка, ПВХ кромка на ящиках (0,6 мм)
Матрац не входить у комплект (рекомендована висота матраца - 12 см)
Увага! Ліжко монтується на будь-який бік.
Це ліжечко - не тільки зручне місце для сну, але і важливий елемент дитячих меблів, який забезпечить безпеку та комфорт вашому малюку протягом ночі. Замовте ліжко Kinder-Cool і створіть для дитини ідеальні умови для відпочинку!

Дизайн на вибір:


Безкоштовна доставка в відділення компанії перевізника по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 174 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 65 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Так |