7 696 ₴
7 234,24 ₴
Відправка з 30 травня 2026

Дитяче ліжко Kinder-Cool 4 з захисним бортиком та чарівним дизайном “Панда” — це ідеальне поєднання затишку, безпеки та стилю для дитячої кімнати. Милі панди на білому тлі створюють атмосферу ніжності, затишку та радості, яка радуватиме вашу дитину щодня. Ліжко доступне в розмірах 80×170 см і 90×190 см, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якої кімнати. Виготовлена із високоякісного, екологічно чистого ЛДСП, безпечного для дітей. Фасади мають міцне ламіноване покриття, що захищає яскраві малюнки від пошкоджень та стирання. Модель доповнена зручним ящиком для зберігання іграшок або білизни та оснащена захисним бортом для додаткової безпеки.
Основні особливості:
Габаритні розміри:
Матеріали:
ЛДСП 16 мм Kronospan
Колір корпусу — білий, фасади з ламінованим малюнком на вибір
Дане ліжко комплектується висувним ящиком на колесах діаметром 32 мм. Скринька виробляється відповідно до розмірів спального місця.
Всі ліжка виготовляються у стандартному розмірі зі спальним місцем 1700х800 мм та 1900х900 мм на дерев'яних ламелях з ортопедичним ефектом.
Комплектація:
Знімний захисний борт довжиною 800 мм.
Кромка Т-гумова по периметру ліжка, ПВХ кромка на ящиках (0,6 мм)
Матрац не входить у комплект (рекомендована висота матраца - 12 см)
Увага! Ліжко монтується на будь-який бік.
Це ліжечко - не тільки зручне місце для сну, але і важливий елемент дитячих меблів, який забезпечить безпеку та комфорт вашому малюку протягом ночі. Замовте ліжко Kinder-Cool і створіть для дитини ідеальні умови для відпочинку!

Можливо виробництво ліжка без ламінованих малюнків у білому кольорі, вартість колишня залежно від обраного розміру. Додатково, можна замовити нестандартний розмір спального місця , максимально 1900*900.
Дизайн на вибір:



Безкоштовна доставка в відділення компанії перевізника по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 174 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 65 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | нестандартний розмір (максимально) 90x190 |