
Пуф Parallel – це стильний та функціональний предмет меблів, який ідеально підійде для будь-якої сучасної вітальні чи спальні. Пуф має м'яке сидіння, оббите високоякісною тканиною, та міцний металевий каркас із чотирма ніжками.


Характеристики:
| Ширина см. | 70 |
|---|---|
| Глибина см. | 40 |
| Висота см. | 40 |
| Колір | Сірий |
| Висота сидіння, см: | 40 |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
| Призначення | Для офісу, Для вітальні, Для передпокою |
| Країна-виробник товару | Україна |
Букле Alpaca

Велюр Siena (Сієна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mille |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | фанера, ЛДСП, Метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Букле |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |