Пуф Sent велюр 63x43x43 см з металевими ніжками ТМ Mille


Велюровий пуф Sent 63x43x43 см із металевими ніжками — стиль і комфорт для вашого інтер'єру.
Пуф Sent — стильний і функціональний предмет меблів, який ідеально підійде для будь-якої сучасної вітальні або спальні. Пуф має м'яке сидіння, оббите високоякісною тканиною, і міцний металевий каркас із чотирма ніжками. Всередині пуфа є зручна ніша для зберігання речей.
Переваги:

Технічні характеристики:

Велюр Malcolm:

*Кольор тканини (додаткові фото та відео певного кольору надаємо), з цим допоможе наш менеджер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mille |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | фанера, ЛДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір каркасу | Білий, Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 10 кг |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Так |