5 990 ₴
Відправка з 01 червня 2026
Банкетка Royl із нішею для зберігання — стильний і зручний елемент інтер'єру для передпокою, спальні, вітальні або офісу. Завдяки м'якому сидінню та міцній конструкції вона забезпечить комфорт і довговічність. Компактні розміри (100×44×45 см) дають змогу зручно розмістити банкетку навіть у невеликому просторі. Практична ніша під сидінням — чудове рішення для зберігання взуття, аксесуарів або текстилю.

Характеристики:
М'яка та приємна на дотик оббивка забезпечує комфорт під час використання, а міцний корпус і стійкі дерев'яні ніжки гарантують надійність і довговічність.
Букле Alpaca

Велюр Malcolm

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mille |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | фанера, ЛДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Букле |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 15 кг |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |