



13 973 ₴
Відправка з 04 червня 2026
М'яке ліжко Melisa — стильне та функціональне рішення для дитячої або підліткової кімнати. Яскравий кораловий колір додасть затишку, а вбудований ящик і матрац у комплекті забезпечать комфорт і лад. Підходить для щоденного сну.
Характеристики:
• Розмір спального місця: 1900 х 900 мм
• Наповнення сидіння: пінополіуретан 100 мм на основі ЛДСП
• Корпус: ЛДСП класу E1, товщина 16 мм
• Оббивка: високоякісний велюр Arteks — колекції Allure Premium и Lounge
• Ящик на роликах: для зберігання білизни або іграшок
Можлива додаткова опція — у формі захисного бортика (в колір ліжка), розмір бортика 70 х 35 х 5 см
Ця модель ідеально підійде для щоденного сну та відпочинку, а також забезпечить лад завдяки місткому ящику.


Оббивка велюр Lounge
Велюр Lounge - завдяки своєму синтетичному складу він має гарну зносостійкість, практичність і довговічність. Матеріал гіпоалергенний і невибагливий у догляді. Приємна фактура в поєднанні з яскравим дизайном стане родзинкою будь-якого сучасного інтер'єру. Зносостійкість 80 000 циклів, склад — поліестер, вага — 470 г/м2.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Колір | Сірий |
| Тип підйомного механізму | Без підйому |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 197 см |
| Глибина дитячого ліжка | 97 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 92 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 47 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |