3 690 ₴
Відправка з 01 червня 2026Пуф Lounge велюровий 60x35x42 см з дерев'яними ніжками ТМ Mille


Велюровий пуф Lounge 60×35×42 см із дерев'яними ніжками — стиль і комфорт для вашого інтер'єру.
Пуф Lounge від ТМ Mille — це елегантний і зручний меблевий аксесуар, який чудово підійде для шоуруму, вітальні, спальні, кухні або передпокою. М'яке сидіння оббите приємною на дотик і зносостійкою велюровою тканиною, що гармонійно доповнює інтер'єр. Каркас виготовлений із фанери та ДСП, забезпечуючи надійність і довговічність. Чотири високі ніжки з натурального дерева надають стійкості та візуальної легкості.
Переваги:

Технічні характеристики:
Велюр Malcolm:

*Колір тканини (додаткові фото та відео певного кольору надаємо), з цим допоможе наш менеджер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mille |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | фанера, ЛДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 10 кг |