


8 710 ₴
Відправка з 02 червня 2026

Кутовий стіл Teenager – ідеальний вибір для школяра або підлітка. Стильний та практичний письмовий стіл Teenager у кольорі Дуб Тахо від ТМ Viorina-Deko – це чудове рішення для облаштування навчального куточка у дитячій чи підлітковій кімнаті. Стільниця столу – приємна тактильна поверхня з високоякісного ДСП Дуб Тахо європейських виробників виконана з урахуванням усіх вимог щодо технологічності та водночас екологічності матеріалу. Кромка, що застосовується у виробництві стільниці, дозволяє створити ефект цілісного виробу і викликає захоплення своїм преміальним зовнішнім виглядом.
Переваги:
Матеріали: ЛДСП 16 мм (виробник плити Swisspan by Sorbes).
Матеріал корпусу/фасаду - ЛДСП
Колір корпусу/фасада - Дуб тахо
Фасади також виконуються в таких кольорах: Білий, Сірий, Графіт, Сакура, Лаванда, Дуб тахо
У ящиках стола використовуються телескопічні напрямні L — 400 мм
Пенал із полицею може монтуватися як на ліва, так і праву бік
Габаритні розміри:
- ширина:155/190 см.
- глибина: 50/47 см.
- висота: 170 см.
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Україна


Бажаєте швидко оформити замовлення без зайвих кроків?
Просто напишіть нам або зателефонуйте — ми все зробимо за вас!
Viber: 050 273 28 95
Telegram: @olsanzharenko
Або телефонуйте просто зараз:
050 273 28 95
098 884 41 50
Ми на зв’язку щодня. Швидко відповімо та оформимо замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Стіл |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Да |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Тахо |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Регулювання висоти | Да |
| Товщина | 16 мм |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Ширина | 1550 см |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1190 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 170 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1190 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Так |
| Навісна шафа | Ні |
| Магнітна дошка | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Вага столу | 84 кг |